Nostalgic Servers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the czechoslovakian clan NSaG
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Vychozi StrankaVychozi Stranka  RegisterRegister  Log inLog in  
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
September 2024
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Affiliates
free forum

Ohledně mapy chlapi ... (Tentokrát od Hardcorexe) Banner
ChatBox

 

 Ohledně mapy chlapi ... (Tentokrát od Hardcorexe)

Go down 
AuthorMessage
Markhoss
Majitel fóra
Majitel fóra



Poèet pøíspìvkù : 348
NSaG Rank : Clen tymu
Join date : 2012-01-05
Age : 26
Bydliste : Ceská Republika

Ohledně mapy chlapi ... (Tentokrát od Hardcorexe) Empty
PostSubject: Ohledně mapy chlapi ... (Tentokrát od Hardcorexe)   Ohledně mapy chlapi ... (Tentokrát od Hardcorexe) EmptySun Feb 19, 2012 11:54 pm

Je tu mensí problém s mapou chlapy NERI si myslel ze kdyz mne posle mapu tak ze uz to nebude delat nepochopil mne ale chtel jsem mu ríct at mne to dá jen aby kdyby se neco stalo
Nemá taky delsí dobu cas Jak jste videli jinak jeho skype (PS invincible michalneri)
A uz se mu do toho nejak nechce protoze si myslel ze uz to predá mne ale zas nechápal ze nemám jeste NTB kdo tedy mapu dokoncí já tezko NERI mozná. Co invincible ? Smile
Invincible dám te na Správce Pokud nám dodelás mapu akorád né na hlavního teda na správce bych te dal i tak ale takhle to bude rychlejsí


Invincible je podle mého názoru //Dost Aktivní - Neco umí z mapováním (cily invincible chces NERúv soubor pro mapu?) dal bych to na ulozto a zahesloval bych to ale gangstarz tobe to dám taky ted je jen otázka jaké bude heslo



//Buď to hoď na uloz.to alebo mi to hoď cez skype, dokončím čo bude treba// Invincible
Back to top Go down
http://BRZO vyjde www.markhoss.webs.com/
Markhoss
Majitel fóra
Majitel fóra



Poèet pøíspìvkù : 348
NSaG Rank : Clen tymu
Join date : 2012-01-05
Age : 26
Bydliste : Ceská Republika

Ohledně mapy chlapi ... (Tentokrát od Hardcorexe) Empty
PostSubject: Re: Ohledně mapy chlapi ... (Tentokrát od Hardcorexe)   Ohledně mapy chlapi ... (Tentokrát od Hardcorexe) EmptySun Mar 25, 2012 1:33 pm

mapa uz je davno namapovana //lock
Back to top Go down
http://BRZO vyjde www.markhoss.webs.com/
 
Ohledně mapy chlapi ... (Tentokrát od Hardcorexe)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ohledně mapy chlapi ...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Nostalgic Servers :: Kôš (Bin)-
Jump to: